divendres, 24 de gener de 2014

MURDER AT MANOR HOUSE


On Friday the 24th, the students of 1st ESO watched the play MURDER AT MANOR HOUSE, here in our school. It was a detective story, and our students had a great time trying to find who murdered David Black, and what weapon was used. It felt like playing Cluedo, but live!!
We spent a wonderful time.

Foreign Languages Department

ASSASSINAT A LA MANSIÓ

El divendres dia 24, els alumnes de 1r d'ESO vam anar a veure l'obra de teatre Assassinat a la Mansió, aquí a la nostra escola. Consistia en una història de detectius, i els nostres alumnes ho van passar molt bé provant de trobar qui va matar David Black, i quina arma es va utilitzar. Semblava com jugar al Cluedo, però en viu i en directe!! Vam passar una molt bona estona.

Departament de Llengües Estrangeres